Garanti & İade Sorgulama

Teslimat, İade ve Değişim Politikası

ALICI iade etmek veya değişimini yapmak istediği ürünü, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde etiketi, faturası ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilir. Bu süreçteki kargo ücreti anityaofficial.com.tr tarafından karşılanmaz. İade ürünü kabul edilirse, ALICI ürün değişimi veya ödeme iadesi talebinde bulunabilir. 

ALICI’nın ödeme iadesi talebi durumunda, ödemiş olduğu bedelin iadesi SATICI tarafından kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 is günü içerisinde sağlanır. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmektedir.

İadesi veya değişimi talep edilen ürünler giyilmemiş, zarar görmemiş, kullanılmamış ve etiketi ve orijinal ambalajı ile birlikte geri gönderilmelidir.

Satın alınan ürünün iade/değişim olasılığı göz önünde bulundurularak özenle denenmesini rica ederiz. İade/değişim durumunda ürünün teslim alındığı şekilde eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade/değişim koşullarına uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Kişiye özel ölçülerde veya özel değişikliklerle dikilmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

ÜRÜN İADE ADRESİ: Teşvikiye mahallesi Şakayık sokak no 22/24 metin apartmanı daire:3 Şişli/İSTANBUL